يكشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۵۲ ب.ظ

۳ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

  • برگزاری دوره مقدماتی آموزش انیمیشن در رشت

   کلاس دوره مقدماتی آموزش انیمیشن توسط مارلیک استودیو

   کارگاه آموزش رایگان پویانمایی با مشارکت خانه پویانمایی گیلان توسط کادر مارلیک استودیو در مجتمع خاتم الانیاء رشت برگزار خواهد شد.
   حضور در این دوره برای عموم علاقمندان آزاد خواهد بود. پس از پایان آشنایی کلی با تاریخچه، اصطلاحات و تکنیک های این حوزه از برگزیدگان دوره عمومی برای شرکت در دوره تخصصی آموزش نرم افزارهای تولید انیمیشن بصورت دوبعدی دعوت خواهد شد.

   مهلت ثبت نام کلاس های دوره مقدماتی آموزش انیمیشن تا 15 اردیبهشت 95 خواهد بود. برای دسترسی به فرم ثبت نام به آدرس seraj8.ir مراجعه کنید.

  • مارلیک استودیو

   بسم الله الرحمن الرحیم

   سلام بر شما

   گروهی از جوانان گیلانی که سالها بصورت پراکنده مشغول به تهیه و تولید آثار تصویری بودند، فرصتی پیدا کردند تا با تشکیل یک استودیوی منسجم و متمرکز در مرکز استان، یعنی شهرستان رشت، اقدام به هم افزایی نیروهاشون کنن برای تولید هر چه بهتر و بیشتر انیمیشن، موشن گرافیکس، بازی و انواع محصولات چندرسانه ای بروز

   شاید الآن هنوز در نقطه شروع باشیم و قدم های اول رو برداریم، اما به امید خدا بزودی خبرهای خوب و خوشحال کننده ای برای شما خواهیم داشت.

   این سایت و دیگر مسیرهای اطلاع رسانی مجازی، برای سهولت ارتباط شما با ماست. برای باخبر شدن از اینکه ما چه میکنیم و باخبر شدن ما از نظرات و انقادات شما. همراهمون باشید :)