چهارشنبه, ۱۳ مرداد ۱۴۰۰، ۰۳:۱۴ ق.ظ

۰

انیمیشن کوتاه «شکار نهنگ» در دست تولید

ما و دوستانمون در استودیو انیمیشن سازی مارلیک، مدتی هست که تصمیم گرفتیم برای انسجام بیشتر افراد با پایپلاین جدید گروه سه بعدی، اقدام به تولید یک انیمیشن کوتاه مفهومی کنیم. کاری که فقط یک دیالوگ خواهد داشت... و اون یک دیالوگ برگرفته ازجملات یکی از شخصیت های سریال مختارنامه هست! البته معنایی که ما میخواهیم از این جمله برداشت کنیم، هیچ ربطی به معنای مورد نظر دیالوگ اصلی نداره... حتی موضوع کار کوتاه ما هم ربطی به اون سریال تاریخی نداره!!! چه شود :)

اگر کسی خوب دیده باشه سریال رو، احتمالا فهمیده کدوم دیالوگه... ولی خب مطرحش نکنید فعلا... بذارید بقیه در خماری بمونن :))
میخوایم اینجا هر کدوم از بخش های کار رو که تکمیل میشه به اشتراک بذاریم... بجز فیلمنامه (تا خط اصلی فیلم لو نره) و همچنین فقط بخش هایی از استوری برد... در انتها بعد از انتشار کامل اثر هم به امید خدا توضیحی درباره پایپلاین تولید اینکار خواهیم نوشت. شاید این توضیحات بدرد یکی بخوره
کاراکتر نهنگ (آنتاگونیست) 
توضیح: ابتدا روی انواع نژادهای نهنگ ها بررسی صورت گرفت ولی در نهایت با توجه به فیلمنامه و موقعیت های موجود در آن، تصمیم به ترکیب همه آنها و خلق شخصیتی یونیک گرفتیم که از پهلو ظاهری شبیه نهنگ عنبر دارد ولی از روبرو به بزرگی وال آبی است. 
 آنچه در تصویر بالا می بینید بخشی از طراحی های دستی برای رسیدن به شکل نهایی نهنگ است... از سوی دیگر برای درک بهتر حجم این موجود، به وسیله نرم افزار Sculptris یک اتود ساده سه بعدی از مدل شخصیت، حجاری و رنگ آمیزی شد.
مدل نهایی بعد از طراحی دقیق در زیبراش، ری.توپولوژی و یو.وی ، برای تکسچر شدن تحویل داده خواهد شد... که در نهایت تصویری با جزئیات پر وضوح و زیبایی بیشتر از این را شاهد خواهیم بود.
ادامه دارد...

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.